22 Eylül 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne cesur ve etkileyici enerjiler veriyor. Hayatlarımız için daha fazla sorumluluk almaya, sıcak ve cömert davranmaya çalışacağımız bir gün geçirebiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars uyumluluğu ile güne başlıyoruz.  Hayatın zor alanlarına odaklandıkça, günün başında işlerin olumlu taraflarını daha kolay görebilir ve ilerletebiliriz

Sonrasında ay günün ilk yarısını etkisine alacak Satürnile karşıt, Uranüs ile kare açılar oluşturuyor. Bu geçiş Bizleri istemediğimiz bir değişime sürükleyebilir. İstediğimiz türden değişiklikleri de yapmamızı zorlaştırabilir. Beklenmeyen değişiklikler hayatımızın olağan düzenini ve rutinini bozabilir. Özgürlük arzularımız ağır basabilir, muhafazakâr ve isyankâr tutumlar arasında kalabiliriz. Gerçekçi olmayan ideallerimiz kariyer yaşantımızı zora sokabilir. Arkadaşlarımız, gruplarımız veya bazı kurumlarla sorunlar yaşayabiliriz. Önem verdiğimiz bir kişi hayatımızdan çıkabilir. Dolayısıyla bu geçiş boyunca kendimizi kontrol etmeli yabancısı olduğumuz alanlarda gereksiz riskler almamalıyız.

As saat 14.07de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bu belirsizlik içeren zaman içinde plansız programsız kafamıza göre hareket etmemeliyiz. Zira önemli işlerimiz, randevularımız ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zamanımızın ve emeğimizin boşa gitmemesi ve cesaret kırıcı deneyimler yaşamamak için akışta kalıp, her işimizi belirli bir sıraya koyup planlayarak ve bu plana uygun şekilde hareket ederek verimli olamaya çalışmak en güzeli olacak.

Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz ya da dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.