13 Eylül 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Koç burcunun evinde ilerleyen Ay saat 07.52 de boşluğa giriyor. Ve günün ilk yarısını boşlukta geçiriyor. Ay’ın boşluk etkisi belirsizlik içeren zamandır dolayısıyla plansız programsız kafamıza göre hareket etmemeliyiz. Zira önemli işlerimiz, randevularımız ve alınacak kararlarda istediğimiz ve beklediğimiz sonucu alamayız. Bazen kontrolümüz dışında olaylar gelişebilir fikrimizi ve şartlarımızı değiştirmek zorunda kalabiliriz. Zamanımızın ve emeğimizin boşa gitmemesi ve cesaret kırıcı deneyimler yaşamamak için akışta kalıp, her işimizi belirli bir sıraya koyup planlayarak ve bu plana uygun şekilde hareket ederek verimli olamaya çalışmak en güzeli olacak.

Ay’ın boşluk etkisi, başlangıçlar için elverişli olmadığından yarım kalan işlerimizi toparlamak için değerlendirebiliriz. Zamanımız varsa sevdiklerimizle bir araya gelebiliriz ya da dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar da yapabiliriz.

Ay saat 14.39 da Boğa burcunun evine giriş yapıyor ve günün geri kalanında bağlantısız ilerliyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca sakin ve huzurlu enerjiler getiriyor. Bu zaman içinde Maddi ve finansal konularda istikrarlı hareket edebilir, sanatsal çalışmalarda önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Zevk, eğlence, yeme ve alışverişe düşkünlük gösterirken, tembel, inatçı ve hoşgörüsüz davranışlarda sergileyebiliriz.

Güzel olma, güzel görünme isteği ile harekete geçebiliriz. Cildimize bakım uygulatabilir, saçımızın boyasında, kesiminde ve makyajımızda değişiklikler deneyebiliriz. Yeni trent giysiler veya evimizin dekorasyonu için alışverişte yapabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.