8 Eylül 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Ay Kova burcunun evinde ilerliyor. Güne yeniliğe açık olacağımız enerjiler veriyor. İlgilendiğimiz ya da meşgul olacağımız konuları farklı bir bakış açısıyla değerlendirmeye de çalışabiliriz.

Gün ortalarına doğru Ay-Uranüs karesi etkili oluyor. Kişisel ve toplumsal konularda ani olaylar ve değişimlerin yanı sıra İnsan, hayat ve dünya üzerindeki mevcut bakış açışınızı değiştirecek durumlar gündeme gelebilir.

Sorumluluklarınızı ve görevlerinizi dikkate almama eğiliminiz olabilir ve gelecekte daha kısıtlayıcı hale gelebilecek herhangi bir sorumluluktan da kaçınabilirsiniz. Çalışma ortamınız ya da toplumsal bazı konularda Beklenmedik Değişimler ve tahmin edilemeyen koşullara hızla uyum sağlamanız gerekebilir.

Günün ikinci yarısı Ay boşluğa girmeden Önce Satürn ile aynı noktada buluşuyor. Depresif ve yalnızlık hissi veren bir geçiştir. Planlarımız, girişimlerinizi kısıtlayan ve karşımıza sınırlamalar çıkaran durumlarla karşılaşmamız söz konusu olabilir. Günlük yaşamın sorumluluklarından uzaklaşmak istesekte yerine getirmemiz gerekken işlerimiz çoğalabilir ve bizi aşan bazı sorumluluklar üstlenmek durumunda kalabiliriz.

Otorite figürlerimizin sağlık sorunları ve ihtiyaçlarıyla yönelik meşguliyetlerimiz de artabilir.

Sonrasında Ay saat 15.34 da boşluğa giriyor ve günün geri kalanını boşlukta kapatıyor. Yeni başlangıçlar yapmak, kalıcı ve uzun vadeli işlere odaklanmak yerine Günlük rutin işlerle meşgul olmak akıllıca olacaktır. Evimizde ya da iş yerimizde dolap, masa ve dosyalarımızı temizleyebiliriz. Yarım kalmış bekleyen işlerimizin hata ve eksikliklerini tespit edip düzelterek son şeklini verebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.