31 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Terazi burcunda ilerleyen Ay günün ilk yarısı için Uyumluluk, denge, diplomasi ve hukuk kavramlarını harekete geçirirken, güzellik, estetik konularını bizler için daha fazla önemli hale getirebilir.

Günün ilk yarısı Ay önce Venüs ile atmışlık ardından Plüton ile kare açı oluşturuyor. Ev, aile ve kişisel ilişkileriniz de dahil olmak üzere duygusal yaşamımızı etkileyen bir geçiştir. Geçmişte yaşadığımız çözülmemiş sorunlar karşımıza çıkabilir. Geçmişi geride bırakmak hayatımıza yeni bir yönlendirme yapmak zorunda kalabiliriz. Çevremizde ise kıskançlık veya kişisel kinine yenik düşen bayan figürleri zorlayıcı, manipüle edici veya yıkıcı yöntemlerle bize karşı harekete geçebilirler. Çekişmelerden kendimizi uzak tutmaya çalışmalı, esnek ve anlayışı elden bırakmamalıyız

Parayla ilgili işlerimizde anlaşmazlıklar yaşayabiliriz. Zararlı durumların ortaya çıkmaması adına finansal işlerimizi çok dikkatli takip etmeliyiz. Kişisel eşyalarımızı da kaybetme veya çaldırma riskine karşı yanımızdan ayırmamalıyız.

Gün genelinden stresli koşullar Sağlığımıza etkileyeceğinden sindirim sistemi veya midemize özen göstermeliyiz.

Ay saat 13.44 de boşluğa giriyor ve akşam saatlerine kadar boşlukta ilerleyecek. Ayın boşlukta olacağı saatlerde faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişim ve kararlarımız için destekleyici bir zaman dilimi değildir. Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, akışta kalmak, mümkünse bu günlük ertelemek daha doğru olacaktır.

Ay saat 20.11de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca

zihinsel konsantrasyonumuz artacak ve inanılmaz derecede idealist olacağız. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.