22 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Ay saat 03.29 da Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Duygusal, şefkatli ve duyarlı enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz, ailemizle ve sorumluluklarımızla ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza öncelik verebiliriz. Günlük hayatımızda gelişen olaylara çok daha duyarlı olacağız. Dolayısıyla sorunlara şefkatli yaklaşarak çözüm üretebiliriz. Çevrelerimizde güçlerimizi birleştirmek ve elbirliği sağlamak, elimizden gelini yapmak için bilinçli bir kamuoyu oluşturmaya çalışabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz. İstek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Dolayısıyla, dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze alarak hareket etmenin faydasını görebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton trinesi etkili oluyor. Hayatınızın gerçek amacını gerçekleştirmek adına fikirler geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Derin mevzular, zor hedeflere kendinizi kilitleyebilecek güç ve cesareti bulabilirsiniz. Kelimeleriniz insanlar üzerinde son derece etkili olacak, sizi mesleki ve iş alanınızda avantajlı duruma taşıyacaktır. Yüksek algı ve azminiz sayesinde sizden saklanan ve sizde merak uyandıran gizli mevzuları gün ışığına kavuşturma eğilimde olabilirsiniz. Önemli bir sırra şahit olup onu saklamaya karar verebilirsiniz.

Duygularınızı güçlendirmek ve geliştirmek için iyi bir fırsattır. İlişkilerde yakın bağlar ve olumlu dönüşler gerçekleşecektir. Araştırma gereken işleriniz için yapacağınız seyahatlerde aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kişisel olarak tek başınıza aşamadığınız bazı psikolojik problem ve sorunlarınız için profesyonel bir danışmandan destek alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.