19 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Boğa burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Yumuşak ve sakin bir ruh halinde güne başlayacak olmamız, çevremizle uyum ve desteğe yönelik faydalar sağlamak adına fırsatlar elde etmemizi sağlayacak.

İşimiz, finansal girişimlerimiz ve özel ilişkilerimizle ilgili meselelerimizi günün ikinci yarısına bırakmamalı gün ortalarına kadar bitirmeye gayret göstermeliyiz.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş ile kare, Plüton ile trine görünüm oluşturuyor. Bu geçiş bazı sıkıntılar ve zorlanmalar yaratsa da satış işleri, tartışmalar, pazarlık etmek, ev veya araba gibi büyük alımlarda müzakere ederek, olumlu fırsata çevirmek için değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay boşluğa girmeden önce Mars ile kavuşuyor.  İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız.

Ay saat14.06-15.06 arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında İkizler burcunun evine giriş yapıyor.

Ay, İkizler burcunun evine girişi ile Boğanın sakinlik veren enerjisinden sonra yaklaşık 2,5 gün heyecanlı ve hızlı tempoda ilerleme kaydedebiliriz. İletişim kurmak, çevremizde olan bitini anlamak, yeni bir şeyler öğrenmek için güçlü bir ihtiyaç hissedebiliriz. İş, özel veya eğitim amaçlı seyahatlere çıkabiliriz. İyi bir mizah anlayışında olacağımızdan, çevremiz ile şakacı, eğlenceli ve neşeli ilişkiler geliştirme imkânları da bulabiliriz. 

Ayın ikizler üzerindeki etkisinden Kova, Terazi ve Başak burçları daha çok faydalanabilirler.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.