18 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor.  Sabırlı olmaya ve şimdiki anın tadını çıkarmayı teşvik ediyor. Finansal konularda ise istikrarlı olmak ve maddi durumumuzu değerlendirmeye yönelebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs kavuşumu ile işlerimizde ve planlarımızda değişiklikler olabilir ancak sonuç olarak tatmin edici sonuçlar veya stratejiler üretebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Bu zaman diliminde uzun vadeli bir hedefimizi yeniden gözden geçirebilir veya ileriye giden yolumuzu temizlemek için gözden kaçırdığınız bir engeli kaldırabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Jüpiter olumlu bağlantı kuracak olmasıdır. Yılın en şanslı günlerinden biridir sevgili dostlar, birkaç gün bu transitin olumlu etkisinden yararlanmaya çalışın.

İki benefik gezegen huzurlu bir ruh hali verecek yaşamınızı zenginleştirecek fırsat ve şanslar getirecektir. Sosyal ortamlarda mutlu anlar yaşayabilir, popülerlik kazanabilirsiniz. Yeni tanışmalar yeni aşklara başlayabilirsiniz. Partnerinizle zevkli ve eğlenceli birkaç gün geçirmek isteyebilirsiniz.

Özellikle bu geçiş ile stresli, yolunda gitmeyen birliktelikler, ilişkilerini kurtarma şansı elde edebilirler.

İş yerinizde üstlerinizden promosyon, prim, zam istemeyebilir, kariyer hedeflerinizden bahsedebilirsiniz. Onlarla kuracağınız diyaloglarınızda olumlu ve iyimserlik havası esecek ikna yeteneğiniz sayesinde işlerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Yatırım ve finansal konularda tasarruf planları geliştirebilirsiniz. Banka işleriniz ya da ihtiyacınız olan Borç alıp-vermek gibi konularda her zamankinden daha rahat ve emin hareket edebilirsiniz.

Hukuk alanındaki işlerinizde hızlı bir şekilde sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz.

Hanımlar kendiniz için bakım, botox, dolgu gibi uygulamalar yaptırabilir, ihtiyacınız olan, kozmetik ürünleri, takı, parfüm veya ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.