11 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Kova burcunda ilerliyor. Tarafsız, kibar ve ilerici olacağımız enerjiler veriyor. Bağımsızlık, eşitlik ve özgürlük bugün duygusal olarak tatmin olmak için gerekebilir. Daha işbirlikçi ve değişime de açık olacağız.

Günün ilk yarsı Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Şiron atmışlığıyla günü kapatıyor. Sevdiklerimizin duygularına karşılık vermeye kendimizi hazır hissedebiliriz. Onlara gerek konuşmalarımızla gerek davranışlarımızla cesaretlendirebiliriz. Veya hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz

Günün gezegen hareketinde Güneş-Uranüs karesine etki ediyor. Huzursuzluk ve endişe verici bir enerji akışıdır. Toplumsal ve kişisel açıdan isyankâr ve huzursuz enerjileri tetikleyecek ve hazırlıklı olmadığımız ani gelişmelerin yaşanmasına neden olacak. Özgür fikirlerin otorite ve düzene verecekleri eylemler ve bunu bastırmaya çalışan durumların yaşanması söz konusu olabilir.

İş ve özel yaşamınızda geçmişte tolerans gösterdiğiniz birçok konuda hayatınızı ve hedeflerinizi değiştirecek radikal kararlar alabilirsiniz. Bazı aşklar, arkadaşlıklar ve dostluklarda kopuşlar yaşanacaktır. 

Sosyal ortamlar, da kalabalık alanlarda çok dikkatli olmaya çalışın yok yere gerginlikler restleşmeler, kavgalar oluşabilir. Farkındalıklı ve sağduyulu hareket etmek akıllıca olacaktır.

Otomobil ve motor sürücüleri özellikle trafiğe çıktığınızda süratten sakınmalı ve oldukça dikkatli olmalısınız. Ayrıca işi gereği iş makineleri kullanıcıları daha özenli ve tedbirli hareket etmelisiniz. Zira bu görünüm fiziksel yaralanmalara neden olabilir. Sinirsel gerginliklerin artması ve uyku problemlerine de beraberinde getirebilir sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde Mars-Neptün atmışlığı etkili oluyor. Arzuları artıran, romantizm için ideal bir zaman haline getiren bir geçiştir. Mistik cazibeniz, ruhsal gelişim seviyenizle uyumlu insanları daha fazla çekecek ve hatta ruh eşinizi bile bulabilirsiniz.

Başkalarının arzularına karşı duyarlısınız ve onlara hizmet etmekten keyif alacaksınız.  Paylaşmak Bu manevi enerjiyi, kötü muamele görenleri savunmak veya haklı bir amaç için savaşmak için de kullanabilirsiniz. Neyin doğru ve gerçek olduğuna dair güçlü duygunuz, eylemlerinizde size rehberlik edecektir. Manevi gerçekler, dini veya manevi inançlarınızın uygulanması yoluyla bulunabilir.  Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle zaman geçirin, müzik, dans veya yaratıcı faaliyetlere katılmak açısından değerlendirebilirsiniz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım 

Sevgiler