5 Ağustos 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Akrep burcunun evinde geçiriyor. Zihinsel konsantrasyonumuz ve sezgilerimiz oldukça kuvvetli olacağı bir gün geçireceğiz. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Görünenin ötesindeki gerçekleri görmek isteğimiz bizi harekete geçirebilir ve yararımıza olacak bazı konuları açığa çıkartabiliriz.

Ayrıca Ay Akrepburcu  geçişlerinde sezgiselliğimizi kendi çıkarlarımızı gözetmek için kullanma arzumuz ağır basabilir. Kendimizi hayatın sırlarını keşfetmek, fal, büyü, simya ve okült konular hakkında daha fazla araştırma, içinde bulabiliriz.

Ay-Güneş karesi etkinleşiyor. Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir.

Aile yaşantımızda uyuşmazlıklar, Ebeveynlerimiz ile çekişmeler yaşayabiliriz ya da ebeveyn rolümüzle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sıkıntı ve zorluklara açık olduğumuz bu zaman diliminde temkinli olmak gerginliklere imkân vermemek önemli olacak.

Ay gün boyu açısız ilerliyor ve günün son saatlerinde Uranüs ile karşıt açı oluşturuyor. Bu zaman diliminde belirsiz durumlar açığa çıkabileceğinden yapıcı ve düşünceli hareket etmekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.