26 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor. Sevdiklerimizle bağlantı kurma ve ait olma veya güvenlik duygusu hissetme ihtiyacımızın tetiklendiği bir gün geçirebiliriz.

Günün ikinci yarsı Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Gerçekçi olmayan beklentiler veya aşırı güven sorunlarıyla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla ılımlı ve alçak gönüllük göstererek fikrimizi ve ruh halimizi değiştirmeliyiz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs ile aynı noktada kavuşuyor. Bu zaman diliminde istek ve arzularımıza göre hareket edebiliriz. İş, özel görüşmelerimiz ve mali işlerimizde çok daha fazla fayda sağlayabileceğimiz koşullar oluşabilir.

Ayrıca arazi, mülk veya gelecekteki güvenliğimizle ilgili finansal planlarımızı veya anlaşmalarımızı bu zaman dilimine denk getirebiliyorsak, değerlendirmeye çalışmalıyız.

Günün gezegen hareketinde Merkür- Mars karesi etkinleşiyor. Sinirlilik, çekişme ve yanlış anlamalara açık etkiler getiriyor. Önemli kararlar almak veya müzakerelere girmek için iyi bir zaman değil. Önemli iş veya yasal konulara katılmamız gerekiyorsa, profesyonel rehberlik alabiliriz. Eğitim ve evrak işlerimizde ürkütücü ve huzursuz doğamızdan muzdarip olabilir. 

Bu iç gerilimi fiziksel veya rekabetçi faaliyetlerle serbest bırakmayı deneyebiliriz, ancak her zamankinden daha fazla sabırsız ve dürtüsel olacağımızdan buda bizleri sakarlık ve kazalara yatkın hale getirebilir. Araç kullanımlarında çok dikkatli olmalı hız yapmamalıyız. Makineli aletler, ateşli veya bıçak gibi kesici nesnelerle çalışırken de daha dikkatli olmalıyız sevgili dostlar.

Ayrıca bu stresli enerjiyi el becerilerimiz için ellerimizi ve parmaklarımızı kullandığımız hobilere veya yaratıcı projelere kanalize edebiliriz Fiziksel egzersiz ve spor yapmakta çok faydalıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalımsevgiler.