7 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne daha nazik, daha ölçülü ve daha dengeli olacağımız enerjiler veriyor. Bizi sosyal bilgiler ve ilişki konularına daha fazla duyarlı hale getirecek. Dengesiz veya adaletsiz şeyler ise daha görünür olabilir. Hedeflerimize, ilişkilerimize, hayallerimize ve umutlarımıza daha fazla dikkat vermeye çalışabiliriz

Toplumsal konulara yönelik denge, adalet, hak, hukuk gibi kavramlar güncelleşebilir. Sağılığınız konusunda bel, börek ve üreme organlarınınız korumaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Ay sabah saatlerinde Güneş karesini etkinleştiriyor. Güne olumlu ve iyimser başlamak adına başlarken rekabet, bir şeyleri dayatmak veya kıskançlık gibi negatif duyguları iyi yönetmemiz gerekiyor sevgili dostlar.

Sonra, günün ilk yarısını etkileyecek Venüs trinesini etkinleştiriyor. Bu geçiş sıcak ve rahat enerjiler getiriyor. İşimiz dışında eşimiz, partnerimiz ya da sevdiklerimizle birlikte olmak, duygularımızı paylaşmak isteyebilir, sosyal ortamlarda hareketli zamanlar geçirerek eğlenmeyi tercih edebiliriz.

Evinizi ve kendinizi güzelleştirmek, bakım yaptırmak. Yeni bir tarz denemek, alışveriş yapmak gibi neşe ve keyif veren uğraşlarla ilgilenebilesiniz.

Ayrıca iş görüşmeleri ve toplantılarınızı bu zaman dilimine denk getirerek memnun edici sonuçlar elde edebiliriz. Sanatsal işlere dikkatimizi çevirebilir, bu konularda daha verimli sonuçlar alabiliriz.

Gece saatlerinde Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Sevdiklerimizveya ailemiz ile birlikte olduğumuz bu zaman diliminde onlarla bir arada keyifli vakit geçirmek, geleceğe dair planlar, hedefler belirlemek, umutlarımızı tazelemek, evrensel birlik ve beraberlikler için dua ve dileklerde bulunmak için bu geçişten faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.