6 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay saat 01.25 de Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Hayatımızın her yönünde denge ve uyum sağlayacağımız enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Nezaket ve çekiciliğimiz sayesinde her bulunduğumuz yere kolay ayak uydurabilir, kolay arkadaşlık kurabiliriz.

Ekip çalışmasıyla ilgili faaliyetlerde bulunabilir, olaylar stresli hale geldiğinde barışı sağlamaya çalışabiliriz. Sonuç için sorumlu tutulmaktan kaçınmaya çalışmalı, uyuşmazlıkları müzakere ederken dikkatli olmaya özen göstermeliyiz.

Hayatı paylaştığımız eşimiz, ortağımız ile anlaşmalar veya denge içeren durumlar artacağından, sosyal olmak bir yerde buluşup keyifli zamanlar paylaşmak adına planlar yapabiliriz.

Güne başladığımız saatlerde Ay-Merkür karesinin etkisi günün ilk yarısına hâkimolabilir. Küçük ayrıntılar yüzünden stres yaratan koşullarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Amaçsız fikir değiştirmek, kendimizi ya da karşımızdakini anlamak için ekstra çaba sarf etmemiz gerekebilir. Trafik ve ulaşım sorunlarının yanı sıra bilgisayar hataları ve gecikmeleri ile karşılaşabileceğimiz koşullar oluşabilir. Çalışma alanlarımızdaki genç insanlar veya arkadaşlarımız ile bazı küçük sorunlar yaşayabiliriz. Sorunlarıbüyütmemeli, olaylar karşısında objektif kalmaya özen göstermeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor. Ruh halimizde bir değişim fark edebiliriz. Duygularımız ve davranışlarımız abartılı oranlara erişebilir. Dolayısıyla ilişkilerimizde gerginlikler oluşabilir. Denge, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde hareket etmeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.