1 Temmuz 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay saat 03.40 da Aslan burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün sosyal hayatımızı canlandırıcı enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla ya da partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu iki buçuk günlük zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına daha fazla özen göstermelerinde fayda var.

 Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor.Bu etki altında hayatı geniş bir çerçeveden görüp hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda var olan görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Kendimize yakın hissettiğimiz kişilerle birliktelik kurabilir, duygusal olarak tatmin edici konuşmalar yapabilir kendimizi daha iyi hissedebiliriz.

Ailemiz ile mali durumumuz, evimizin ihtiyaçları hakkında fikir alışverişleri yapabilir, önemli kararlar alabiliriz sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor.Gün boyunca olduğu gibi günün son saatlerinde neşemiz, keyfimiz ve yaşam enerjimizi artıyor.Her türlü ilişkilerimizi geliştirebiliriz.Sevgi, aşk ve romantizm konularında güzel gelişmeler yaşayabilir, keyifli bir gece yaşayabiliriz.Ayrıca, evimiz, ailemiz ve ilişkilerimiz hakkında önemli kararlar almak ve planlar yapmak adına ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler