28 Haziran 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. İkizler burcunda yeniaya ilerleyen Ay 05.36-14.54 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Bu saat diliminde yeni bir oluşum başlatmak, yeni bir şeylere adım atmak, önemli kararlar vermek gibi durumlardan uzak durmalı, rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Bitmemiş işlerimizi tamamlayabilir, beklettiklerimizi mükemmelleştirebiliriz. İş ve ev ortamımızda gerekli olan temizlik ve düzenlemelerle de ilgilenebiliriz.

Ay Yengeç burcunun evine girişi ile,duygularımız ve ruh halimizin mantık ve rasyonellik üzerinde hüküm süreceği enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ana yaşam enerjimiz evimiz, ailemiz, vatanımızın yanı sıra toplumca bütünlüğümüzü ortak noktalarda buluşturan konular ön plana çıkabilir.

Ayrıca bu süre boyunca mide ve sindirim sistemimizi yormayacak yiyecekler tüketmeli, sağlıksız veya işlenmiş gıdalardan uzak durmalıyız sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Satürn atmışlığı etkili oluyor. Birkaç gün hedeflerimize karşı dikkatli ve sıkı çalışarak çok şey başarabiliriz. Yönetim ve idari konularda ilerlemeler kaydedebiliriz. Yetkili veya otorite figürlerinden destekler görebiliriz. Bu, zor bir fiziksel çalışma için de iyi bir zamandır, çünkü bu açı bizlere başladığımız şeyi bitirmek için dayanıklılık verir. Kalıcı olarak, sıkıntılarla başa çıkma yeteneğine sahip olacağız. Aynı zamanda bu kombinasyonun verdiği disiplin nedeniyle, bir diyet ve egzersiz programı başlatmak için mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.