17 Haziran 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor. Ay Kova burcunun evinde ilerlerken özgürleşme arzumuzu ön plana çıkarıyor. Yeni ve geleneksel olmayan her şey ilgi odağımızda olabilir, toplumsal konulara da hassasiyetimiz artabilir. Bilgi, iletişim ve teknoloji bağlantılı işlerimizi yapmak ve sorunlarımızı çözmek için bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sosyal gruplar ve arkadaş çevremizle birlikteliğimizin artmasını sağlayacak ortak meseleler hızlanabilir.

Gün boyunca herkesle bağlantı kurmak arzusunda olacağız, dolayısıyla farklı kültür ve etnik gruplarda farkındalık geliştirebileceğimiz araştırmalar içine çekilebiliriz.

Kova burcu beden akıl ve ruhla ilişkilidir. Dolayısıyla Ay Kova burcunda seyrederken şifa,  akupunktur yadarefleksoloji gibi enerji çalışması yapmak için ideal bir zamandır.  Bir planı kavramsallaştırmak, bir topluluk oluşturmak veya kurulan bir topluluğun etkinliğine katılmak, daha önceden yapılan bir sözleşmeyi fes etmek, sosyal medyadaki profillerimizi güncellemek adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay-Merkür uyumlu görünüm sağladıktan sonra  Ay-Jüpiter ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Hoşgörülü ve cömert olabileceğimiz enerjiler getiriyor.

Hayatı geniş bir çerçeveden görüp, hem kendimiz hem de başkalarının yararına en iyi olanı yapma eğiliminde olacağız.

Planımızda olan görüşmelerimizi yapmak, İş başvuruları, eğitim başvuruları, referans bulmak, önemli resmi kurum işlemleri, ekipsel faaliyetler yeni girişimlerimiz adına harekete geçmek için bu enerjiden yararlanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.