15 Haziran 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay saat 01.14 de Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Dünyasal amaçlara odaklı bir ruh halinde güne başlıyoruz. Görev ve sorumluluklarımıza dört elle sarılacağımız bir gündeyiz.

Ekstradan sabır ve disiplin verecek olması ertelediğimiz zor iş ve görevlerimizi gündeme getirebilir, daha rahat halledebilme olanağı bulabiliriz.

Hayatımızı daha verimli hale getirmek görev ve sorumluluklarınıza yönelik yapısal değişiklikler yapma ihtiyacı duyabileceğimiz bir transit. Dolayısıyla, uzun vadede başarı getirecek, proje, girişim ve çalışmalarımızı başlatmak, açısından uygun bir zamandır.

Geçimini günlük kazanç getiren işlerden sağlayanlar ise kısa vadede memnun edici kazançlar elde etmeleri söz konusu olabilir. Gayrimenkul alım-satımı, toprak, bağ, bahçe işlerinizle uğraşmak içinde uygun bir zamandır.

Bu geçişi, otorite konumundaki kişilerle olan ilişkimizden faydalanmak adına da kullanabiliriz. Kararlı ve iradeli Oğlak enerjisiyle hareke geçebilir, İş ilişkilerimizle alakalı konuları, zam, terfi ya da çalışma koşullarımızın değişmesini dile getirebiliriz. Ayrıca işimizle ilgili planlarımızı, projelerimizi ve fikirlerimizi daha fazla ileriye taşıyabilmemiz için onların destek olmalarını isteyebilirsiniz.

Günün tek açısını günün ilk yarısı Ay-Jüpiter karesi ile etkinleştiriyor. Kararsızlık ve değişkenlik gösterebileceğimiz enerjiler getirebilir. İş, aile, özel ilişkilerimiz, finansal konularımız ve eğitim hayatımızla ilgili gerçekçi olmayan beklentilerimiz yada sorunlarımız oluşabilir. Bu saatlere denk getirdiğimiz alış verişlerimizde gereğinden fazla para harcama eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla paramızı harcarken kontrollü olmaya çalışmalı, enerjimizi de boşa harcamamaya gayret etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.