13 Haziran 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 01.32 de Yay burcunun evine giriş yapıyor Neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağımız enerjiler getiriyor. Doğru olanı aramak, yeni bir vizyon geliştirmek için gerekli motivasyona sahip olacağız. Ayrıntıları çok fazla önemsemeyeceğiz bunun yerine büyük resme odaklanacağız.

Önceden yapılmış planlarımıza bağlı kalmakta zorlanabiliriz. Yeni deneyimler ve macera arayışlarına derin duygusal ihtiyaç duyacağımızdan varsa arabamızla yada bisikletimizle küçük bir gezintiye çıkabiliriz. At binmek, evcil hayvanlarımızla ilgilenmek, gezdirmek, çıkmayı düşündüğümüz tatil yada kamp planlarımız için alış veriş yapabiliriz. Ay’ın Yay burcu geçişlerini şanslı günler olarak değerlendirdiğimizden bir piyango bileti de satın alabiliriz.

Ayrıca Kendimizi şişirme, vaaz verme, övünme, fanatik olma, sabırsızlık gösterme gibi ihtimallere karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Ay tek temel açısını Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi ile etkinleştiriyor. Hayatımıza daha eğlenceli aktiviteler eklememiz veya becerilerimizi, bilgimizi ve etkimizi genişletmemiz için bizi motive edebilen bir geçiştir. En çok neyin doğru ve gerçek olduğuyla ilgilenebiliriz. Daha açık ve cömert olabilir,gerek iş gerek özel hayatımızda kendimizi iyi hissedeceğimiz deneyimler yaşayabiliriz. Büyük iyimserliğimiz sayesinde olumsuz durumların veya engellerin bizi yıkmasına izin vermeyeceğiz. Zira olumsuzluk üzerinde durmaya meyilli değiliz, ancak bu eğilimi ondan kaçınacak kadar abartırsak bazı şeyleri gözden kaçırabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.