10 Haziran 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son İş günü  Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün daha işbirlikçi ve kibar olmaya çalışacağız ve şartlara uyum sağlamaya çalışacağız.

Sabah erken saatlerde Ay-Güneş ile uyumluluk sağlarken, günün ikinci yarısı da Satürn ile olumlu bakış açısıoluşturuyor. Bugün özellikle üretken olma ihtiyacımızı ön plana çıkarıyor. İşimizi yapmak ve sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim için daha keyifli olabilir. Küçük değişiklikleri uygulamak, bir konuyu araştırmak veya bir proje üzerinde çalışmak ve her zamankinden daha yüksek konsantrasyon gücüyle çalışabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Plüton ile sağlayacağı kare görünümün ardından 20.34-23.41 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Bu zaman içinde akışta kalmak, rutin konularla ilgilenmek, toparlamamız gereken eksiklerinizi tamamlayarak Ayın boşluk etkisinden faydalanabiliriz. Hayal gücümüzü, yaratıcılığımızı destekleyecek uğraşlarımız varsa ilgilenebiliriz. Kendimize yük ettiğimiz yargılarımız ve alışkanlıklarımızdan özgürleşmek adına isteklerimiz doğrultusunda dönüşümlere niyet edebiliriz. Ayrıca bu zamanı, dua, tefekkür, meditasyon gibi çalışmalar yaparak da değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton trinesi etkili oluyor. Hayatınızın gerçek amacını gerçekleştirmek adına fikirler geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Derin mevzular, zor hedeflere kendinizi kilitleyebilecek güç ve cesareti bulabilirsiniz. Kelimeleriniz insanlar üzerinde son derece etkili olacak, sizi mesleki ve iş alanınızda avantajlı duruma taşıyacaktır. Yüksek algı ve azminiz sayesinde sizden saklanan ve sizde merak uyandıran gizli mevzuları gün ışığına kavuşturma eğilimde olabilirsiniz. Önemli bir sırra şahit olup onu saklamaya karar verebilirsiniz.

Duygularınızı güçlendirmek ve geliştirmek için iyi bir fırsattır. İlişkilerde yakın bağlar ve olumlu dönüşler gerçekleşecektir. Araştırma gereken işleriniz için yapacağınız seyahatlerde aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kişisel olarak tek başınıza aşamadığınız bazı psikolojik problem ve sorunlarınız için profesyonel bir danışmandan destek alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.