7 Haziran 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Dikkatinizi çeken her şeyi analiz etme, iyileştirme ve mükemmelleştirme zamanıdır. Belki yapılması gereken ev işlerinin veya ihmal edilen evrak işlerinin farkına varırsınız. 

Ay'ın Başak burcunda hareket ettiği zamandan en iyi şekilde yararlanın. Listeler yapın ve planlarınızı başkalarıyla birlikte belirleyin. Bahçenizi planlamak, yaklaşan programınız veya ev işlerine yetişmek, bu zamanı kullanmanın iyi yollarıdır. Omzunuzu direksiyona koymaya ve büyük bir çaba ve titizlikle çalışmak için çaba sarf etmeye hazır olduğunuzu unutmayın sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs trinesi etkili oluyor. Zevkimizi ve etkimizi artıran bir enerjidir Bu zaman diliminde  Kişisel veya profesyonel yaşamınızda, ilişkileri geliştirmek veya onarmak için harika bir zaman. Sorunları çözmek veya faydalı araştırmalar yapmak için de oldukça motive olabiliriz. Enerjimizi samimi arayışlara koymak çok üretken ve tatmin edici sonuçlar almamıza neden olabilir sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş ile uyumsuz, Uranüs ile uyumlu görünüm oluşturuyor. Duygusal ve fiziksel enerjiler şu anda uyumsuz olabilir ve çok fazla şey yapmaya çalışmaktan kaçınmak en iyisidir. Daha güçlü hedeflere ve planlara sahip olma ihtiyacımızla bağlantı kurmayı hedefleyebiliriz. Çok hızlı hareket etme veya çok fazla hareket etme baskısı hissetmekten kaynaklanan gerilimden kaçınmalıyız. Ayrıca, kendimizi tekrar rayına oturtmak veya doğru zihin çerçevesine sokmak için kısa bir hız değişikliğine veya uzlaşmaya ihtiyacında da olabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.