6 Haziran 2022 tarihi itibari ile Ay günündenmerhaba. Haftanın ilk Aslan burcunda ilerleyen Ay saat 02.11 de yaklaşık boşluğa giriyor ve altı saate yakın bir süre boşlukta ilerliyor. Ve sonrasında Ay saat 09.22 de Başak burcuna geçişi ile pratik ihtiyaçlarımıza motive olacağımız enerjiler getirecek. Ay’ın boşlukta olacağı Günün erken saatlerinde yavaşlayan tempomuzun yerine günün geri kalanına daha fazla motivasyonlu devam edeceğiz.

İçgüdüsel olarak pratik faaliyetlerle meşgul olabiliriz. Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.

Günün gezegen hareketinde Güneş- Şiron ile altmışlık açı yapıyor ve belki de iletişimimiz ve girişimciliğimiz yoluyla güvenimizi artıran bir amaç veya görev bulma fırsatımız olabilir. Hayatımızdaki deneyimler ve insanlar aracılığıyla öğrenme ve büyüme arzusu artık güçlü ve sağlıklı yollarını bulabiliriz. Problemlerimizi çözmek için tercih edebileceğimiz bir geçiştir ve kendimizi bazı konularda daha sorumlu hissedebiliriz.

6 Haziran enerjik olarak güçlü bir gün sevgili dostlar.6 Haziran numerolojik açıdan özel bir dönemdir. Yılın altıncı ayının altıncı günüdür ve aşk ve ilişkilere odaklanan bir enerji portalı açar. Nümerolojide 6, koşulsuz sevgi, sevdiklerinize özen gösterme, sorumluluk, adalet, güzellik sayısıdır.  Ve 6 Haziran enerjisi bizi en azından bir süreliğine küçük endişeleri bir kenara bırakıp daha sevecen ve bağışlayıcı olmaya odaklanmaya teşvik ediyor.

Bugünü geçirmenin en iyi yolu, doğada rahatlama, meditasyon veya yoga yaparak olabilir. Ve bu tür  tarihlerde yapılan dileklerin gerçekleşme olasılığı daha da yüksektir.

Planlarınızı ve hedeflerinizi düşünün, hayal edin ve kaderinizde mutlaka en iyinin gerçekleşeceğine inanın. Düşünceler maddidir ve Evren onları duyar.

Özellikle bugün vereceğim ritüeli yapabilirsiniz. Bir parça kağıda, bir kaleme ve bir muma ihtiyacınız olacak. Arzunuzu bir kâğıda yazın ve yanan bu mum alevinden (uygun bir yerde) ateşe verin. Bunu yaparken görselleştirmeyi unutmayın sevgili dostlar.

Sevgi dostlar ayrıca dün Satürn gerilemeye başladı kısaca Satürn gerilemesini hatırlatmak istiyorum.

 

SATÜRN 5 HAZİRAN–23 EKİM TARHLERİ ARASINDA KOVA BURCUNDA GERİLİYOR.

Satürn geri giderken, hataları düzeltmeniz, kişisel sınırları belirlemeniz, durumları analiz etmeniz, hayır işleri yapmanız, sevdiklerinize yardım etmeniz ve içsel değerler oluşturmanız için çok ideal zamandır. Tartışmalar ve yasal işlemler yapmaktan kaçınmalısınız. Umutsuzluk, korku ve gerginlikten kurtulmak gerekir. Tembellik ve aşırı işkoliklik arasında temel almayı, dengelemeyi ve uyum bulmayı öğrenmek önemlidir. Bir şeyi Doğru yapmak birden fazla denemeniz gerekebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.