1 Haziran 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. İkizler burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 08.49 da Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz, ailemizle ve aile büyüklerimizle ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza daha fazla öncelik verebiliriz. Çevremizdeki insanların da gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz. Bu geçişi kişisel bir projelerimize odaklanarak istediğimiz ilerlemeyi kaydetmek içinde değerlendirebiliriz.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabileceğinden, beslenmemize de dikkat etmekte fayda var.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karesi etkinin ardından Venüs ile atmışlık açı oluşturuyor. Jüpiter kısa bir süreliğine Yaşantımızdaki olaylara aşırıya kaçma eğilimini verebilir. Değişken ruh halleri yaşayabilir çevremizle ilişkilerimizde zorluk yaşayabiliriz. Ancak hemen sonrasında yaşadığımız stresli durumları tersine çevirebiliriz. Zira daha pozitif ve sevimli bir doğada olacağız. İşlerimizi,uğraşlarımızı daha eğlenceli bir şekilde ilerletebiliriz. Her türlü ilişkilerimizi geliştirebilir,güzellik, estetik, bakım, yapmak, giyim kuşam alışverişleri veya dekoratif konulu işlerimizi de rahat bir şekilde halledebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Mars karesi etkili oluyor. Bu etki altında hem kendimizi, hem de sevdiklerimizi veya başkalarını zorlamaya varan bir enerjiyle hareket edebiliriz. Gerek hırs gerek kararlılığı kararında ve dengeli kullanmaya çalışmalıyız. İsteklerimizi dayatmamalı ve gaddarlığa vardırmadan ortaya koymakta fayda var.Öfke, kavga ve yanık ve kesik gibi durumlara karşı dikkatli davranmalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.