26 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Günü Koç burcunun evinde geçiriyor. Güne yeni başlangıçlara açık enerjiler veriyor. Yeni ve yenilikçi bir şey denememiz, heves ve güvenle peşinden gitmemiz, hayatımızın sorumluluğunu üstlenmemiz ve daha cesur olmamız için bize ilham verebilinir. Kariyerimiz için bir özgüven artışı hissedebilir ve engellerin üstesinden gelme yeteneği geliştirebiliriz iş hedeflerimize, kariyerimize, yaşam hedeflerimize veya itibarımıza yönelik adımlar atabiliriz.

Ay erken saatlerde Şiron ile aynı noktada kavuşuyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde zayıf olduğumuz, yetersiz kaldığımız yönlerimize çözümler bulabilmek adına değerlendirebiliriz. Yada sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek ve yaralarını sarabileceğimiz paylaşımlar içinde olabiliriz. Böylelikle duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında Ay gün boyu temel açı oluşturmadan ilerlemeye devam edecek. Dolayısıyla Koç burcunun  bağımsızlığı ve yeniliği teşvik eden doğasında performansımız yüksek olup çabalarımıza kolay yansıtabiliriz.

Sevgili dostlar Merkür ün hala geri harekette olduğunu unutmamakta fayda var. Zira Merkür Retro evresi her zaman bir yeniden çalışmadır, eskiye, terkedilmişe, bitmemişe dönüştür.  Yarım kalanları tamamlamak işleri bitirmek için harika bir fırsattır. Ve gelecekteki başarılar için hazırlık çalışmaları yapmak içinde iyi bir fırsattır. Ancak 3 Haziran tarihine kadar belgeler, müzakereler, seyahatlerde, uçuş gecikmelerinde, ulaşım çökmelerinde komplikasyonlar olabilir. Dolayısıyla dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.