25 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Öncü, cesur ve girişimci olacağımız enerjiler veriyor. Güncel olmak, yaratıcı olmak, kendimizi ve çevremizi geliştirme isteği duyacağız. İçgüdüsel davranışlara açık etkiler altında olacağımızdan, beklenmedik olaylar, fevri ve kontrolsüz davranışlar sergileyebilir veya karşılaşmamız söz konusu olabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedebilir, girişimlerimizde başarı şansımızı artırabiliriz. Aile, özel ve iş ilişkilerimizde karşılıklı atılan adımlar, maddi ve manevi yardımlar, destekler alıp-vermek ve potansiyellerimizi ortaya koyacağımız görüşmeler yapmak adına değerlendirebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton trinesi etkili oluyor. Hayatınızın gerçek amacını gerçekleştirmek adına fikirler geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Derin mevzular, zor hedeflere kendinizi kilitleyebilecek güç ve cesareti bulabilirsiniz. Kelimeleriniz insanlar üzerinde son derece etkili olacak, sizi mesleki ve iş alanınızda avantajlı duruma taşıyacaktır. Yüksek algı ve azminiz sayesinde sizden saklanan ve sizde merak uyandıran gizli mevzuları gün ışığına kavuşturma eğilimde olabilirsiniz. Önemli bir sırra şahit olup onu saklamaya karar verebilirsiniz.

Duygularınızı güçlendirmek ve geliştirmek için iyi bir fırsattır. İlişkilerde yakın bağlar ve olumlu dönüşler gerçekleşecektir. Araştırma gereken işleriniz için yapacağınız seyahatlerde aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kişisel olarak tek başınıza aşamadığınız bazı psikolojik problem ve sorunlarınız için profesyonel bir danışmandan destek alabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.