13 Mayıs 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne denge, uyum ve işbirliği arzusunda olacağımız enerjiler veriyor. Bugün özellikle arabuluculuk, müzakere veya uzlaşma konularını iyi yönetebiliriz. Makul, adil ve rasyonel olmayı hedefliyoruz ve daha fazla öz kontrole sahibiz. Zihinlerimiz ve duygularımız bugün birlikte iyi çalışıyor. Bir takım konularda İpuçları ve fikirler gün içinde güçlü bir şekilde şekillenebilir.

Güne Ay-Venüs karşıtlığıyla başlıyoruz İçgüdüsel olarak moral bozukluğu, yanlış anlamalar ve tembelliğe eğilim gösterebiliriz. İlişkilerin gerilmesine, inatlaşmalara, kısa vadeli sıkıntılara neden olabilir ve bizleri finansal savurganlığa itebilir. Dolayısıyla, duygularımız, içgüdülerimizle hareket etmemeli ve önemli kararlar almaktan da uzak durmalıyız. Bu stresli enerjiyi kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek uğraşlara kanalize ederek olumlu kullanmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Hemen sonrasında etkinleşen Ay-Şiron karşıtlığı günün ilk yarısına etki ediyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş bugün Boğa burcunda Kuzey Düğümü ile hizalanıyor, bizi büyümemiz, gelişmemiz ve hedeflerimize doğru ilerlememiz için cesaretlendiriyor ve zorluyor. Bunu yapmak için daha çok kararlılık ve istikrarlı olmamız gerekiyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.