31 Mart 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Balık burcunun evinde ve Balzamik fazda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Plüton ile uyumluluk oluşturduktan hemen sonra saat 09.36 da boşluğa giriyor. Ve günün ilkyarısını boşlukta geçiriyor.  Zira Ay Balzamik ve boşluk etkisinde. Dolayısıyla, faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişimlerimiz ve kararlarımız için harekete geçmemekte fayda var zira üstleneceğimiz hiçbir şeyin sonucunu alamayız yada sonradan tekrar başlatmak zorunda kalabiliriz.

Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olmak daha elverişli olacaktır sevgili dostlar.

Ay saat 12.31 de Koç burcunun evine giriş yapıyor. Güne mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler getiriyor.

Yaklaşık iki buçuk gün boyunca başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün kendimizi hazır ve atak hissedebiliriz.

Kendimiz hakkında daha fazla şeyler keşfetmemize yardımcı olacak deneyimler yaşama bilincinde olacağız. Dolayısıyla heyecan verici etkinliklere katılmak isteyebiliriz.

Bu zaman içinde aşırı enerjimizi dışarıya atma ihtiyacı da duyabiliriz. Dolayısıyla, koşu, yürüyüş, dans ve spor salonunda egzersiz yaparak fiziksel enerjimizi dengeleyebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.