30 Mart 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. Daha yumuşak, daha duygusal ve bizim dışımızdakilere daha fazla faydamızın dokunabileceği gibi dünyasal hırs ve arzuları geri planda tutmaya çalışacağımız bir gün geçirebiliriz. Kısacası iç dünyamızla bağlantı kurma ihtiyacını teşvik ediyor.

Partnerimiz, sevdiklerimiz ve aile üyelerimizle derin bir düzeyde bağlantılar kurabiliriz.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak yada iç sesimize kulak verip empati, dua. Meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz.

Duygusal veya zihinsel olarak şarj olmamıza yardımcı olacak bu enerji yaratıcı bir bakış açısıyla, büyülü bir şey yaratmak için bugün ham ve derin duygularımızdan yararlanmamızı sağlayabilir. Yaptığımız her şeye koyduğumuz enerji ve sevgi görünürlüğü sayesinde bize fayda sağlayabilir.

Akşam saatlerinde Ay-Jüpiter ile aynı noktada kavuşuyor. Özgüvenli ve iyimser enerjiler getiriyor. Finansal konulu işler, eğitim meseleleri, seyahatler ve ziyaretler için elverişli olacak. İşimizde ulaşmak istediğimiz hedeflerimiz için başarılı ve profesyonel insanlarla ilişkilerimizi geliştirebiliriz.  Bilgimizi çalışma veya deneyim yoluyla ilerletmek, bakış açımızı daha iyi hale getirecek önemli bir anlayış geliştirebiliriz. Ebeveynlerimiz veya çocuklarımız ile ilgili sorunlarımızı halletmek adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Özellikle ikili ilişkilerimizde yararlı etkiler yaratacağını düşündüğümüz değişiklikleri başlatabiliriz. 

Ayrıca, yeme-içme ve alış verişlerimizde abartıdan uzak durmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.