29 Mart 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Kova burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 07.32 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Hassas, empatik ve romantik enerjiler getirecek. Duygusal dalgalanmaların yanı sıra, kolay etki altında kalabilir, tembellik ve kararsızlık da gösterebileceğimiz birkaç gün geçirebiliriz

Bu iki buçuk günlük süreç de, sevdiklerimizin ve yakınlarımızın sorunlarına daha duyarlı yaklaşabiliriz.

Ayrıca bu zaman içinde hayata karşı birlik olmak gereken yardım amaçlı çalışmalar içinde yer almak isteyebiliriz. Sevdiklerimiz, yaşlılar yada barınacak yeri olmayan, hayvan dostlarımızın ihtiyaçlarına ve sağlıklarına dair üzerimize bazı sorumluluklar alabiliriz.

Akan sulara, deniz kenarlarına yakın olmak ruhumuzu dinlendirebilir. Tiyatro izlemek, müze yada resim sergilerini gezmek gibi sanatsal etkinlikler içinde mükemmeldir.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak yada iç sesimize kulak verip empati, dua, meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için yalnız kalmayı da tercih edebiliriz sevgili dostlar.

Ay gün boyu temel bir açı oluşturmuyor. Dolayısıyla Balık doğasında olacağız.Genel olarak günümüzün enerjileri, net bir yön olmasa bile, işleri adım adım sürdürmemize yardımcı olur. Ay Balık burcunda anlaşılması zor olsa da, bu geçiş zorluklarla başa çıkma yeteneğimizi geliştirir. İşlerimizi ılımlı tutmak, bugün fazladan bir coşku ve daha olumlu bir tutumun keyfini çıkarmamıza yardımcı olacaktır. Doğal olarak üretken bir ritme girdiğimiz için işle veya yapılması gereken görevlerle ilgili bugün olumlu gelişmeler elde edebiliriz. Zira yaratıcılığımızı ön plana çıkarabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler