28 Mart 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Kova burcunda ilerliyor. Bağımsızlık ve insani meselelere dikkat çekici enerjiler veriyor. Gün boyu yaşayacağımız deneyimleri nesnel bir bakış açısıyla görmemize izin veren kova enerjisi ile bazı konularda netlik sağlayabiliriz. Çevremizdeki dünyaya yaklaşmanın yeni yollarını da bulabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Mars ile aynı noktada hizalanıyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay, günün gezegen hareketinde Venüs- Satürn kavuşumunu etkinleştiriyor. Depresyona eğilim artabileceği gibi ciddi meselelerle ilgili endişelerde veren bir geçiştir.  Gerek İlişkiler gerekse finansal konularda sıkıntılar yaşayabiliriz. Duygusal düzeyde bağlantı kurulamayan ilişkilere mesafe ve ayrılmalar getirebilir. Sağlıklı ilişkiler ise daha fazla gelişebilir.

Para sorunlarıyla ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir dolayısıyla tasarruf planı hazırlamak, normalden daha fazla mali muhafazakârlık geliştirmek gerekebilir sevgili dostlar.

Ay saat 17.12 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Yeni bir oluşum başlatmak, yeni bir şeylere adım atmak, önemli kararlar vermek gibi durumlardan uzak durmalı, rutin akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

yarım işlerimizi tamamlamak, beklettiklerimizi mükemmelleştirebilir. İş ve ev ortamımızda gerekli olan temizlik ve düzenlemelerle ilgilenebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.