24 Mart 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Yay burcun evinde geçiriyor. Güne daha felsefi ve daha az stratejik bir yaklaşım getirebileceğimiz enerjiler getiriyor.

Ay-Jüpiter karesinin hemen sonrasında günün ilk yarısına etki edecek Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla  sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Günün ikinci yarısı Ay-Merkür ve Neptün ile olumsuz bakış açısı oluşturuyor. Duygusallığımız artıyor. Çok kolay incinmeye meyilli olabiliriz ve karşımızdakileri ve konuları aşırı idealize etmemeye çalışmakta fayda var.

Bu geçiş genellikle evimizi, ailemizi veya kişisel ilişkilerimizi etkileyecek koşulları ortaya çıkarabilir. Zira beklenti içine girdiğimiz kişiler veya konularla ilgili hayal kırkılığı yaşamamız mümkün olabilir. Dolayısıyla Olayları gerçekçi bir bakış açısıyla görmeye çalışmalı yanılgılara fırsat vermemeliyiz sevgili dostlar.

Ayrıca, sindirim problemleri ve ilaç kullanımlarına da duyarlı olacağız. Yediğimiz besinlerin hijyen olmasına özen göstermeli, sağlığımızı tehlikeye sokmamalıyız.

Sonrasında Ay saat 15.59 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor. Günün geri kalanında yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler getiriyor. Bu süre boyunca iş ve meşguliyetlerimizde arzu ettiğimiz performansı yakalamakta zorlanabiliriz. Sıkıntı ve zorluklarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Dolayısıyla, günün geri kalanında rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alış veriş gibi işlerimiz olabilir. Yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacak.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.