22 Mart 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Güne Akrep burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Akrep burcunda ilerleyen Ay, dirençli, dayanıklı ve sezgisel enerjiler veriyor. Ay boşluğa gireceği zamana kadar karmaşık ve zor gelen işlerimize kolay çözümler bulabiliriz.  Fatura ödemelerimiz, vergi veya banka işlerimiz gibi finansal konulu işlere  harcayacağımız enerji ile başarılı ilerlemeler elde edebiliriz sevgili dostlar.

Sabah saatlerinde Ay-Satürn karesini etkinleştirdikten hemen sonra Ay- Neptün ile günün ilk yarısına etki edecek uyumlu bakış açısı oluşturuyor. Yorucu olmayan koşullarda, yaratıcı ve pratik çözümler ile işlerinizde olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yada sanatla uğraş veriyorsanız, yazmak, çizmek, beste yapmak yada sanatın hangi dalıyla uğraşıyorsanız müstesna eserler yaratabileceğiniz harika bir zamandır.

Ay 19.00–21.59 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapışı ile içsel huzursuzluluğumuz ve duygusal değişimlere neden olan enerji akışını geride bırakacağız. Günün geri kalanında cesaretimiz, özgüvenimiz ve iyimserliğimiz ile ilerlemeye devam edeceğiz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketlerinde Mars-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Arkadaşlarınıza ve iş arkadaşlarınıza karşı sizi kavgalara ve öfke patlamalarına maruz bırakan beklenmedik değişiklikler nedeniyle gergin hissedebilirsiniz. Ne pahasına olursa olsun özgürlüğü arzulayabilirsiniz. Özgünlüğünüzü disipline etmeli ve eylemlerinizde ölçülü ve yaratıcı olmaya çalışmalısınız. Patlayıcılar, makineler veya elektrikle ilgili kazalara neden olabilecek risklerden ve aceleci davranışlardan kaçınmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.