FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

21 Mart 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor. Bizi dönüştürücü ve duygusal olarak heyecan verici deneyimlere daha çok çekebilir. Daha derin gerçekleri ve güdüleri keşfetmekle ilgilenebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars ile kare, Uranüs ile karşıtlık veriyor. Hayatınızda değişiklikler yapma ve farklı olmak arzunuz bazı hatalara yol açabilir.

Sonucunu düşünmeden aceleci davranmamalı ve aptalca riskler almamalısınız.

Trafik, ağır makineler, elektrikli aletler ve keskin obje kullanımlarında  kaza, gerginlik ve beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olmakta fayda var sevgili dostlar.

Akam saatlerinde Ay-Venüs karesi etkili oluyor. Her türlü  ilişkilerimizde eleştirinin dozunu iyi ayarlamak ve beklentilerimize uymayan durumlara takılmamakta fayda var sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Jüpiter beraberliği etkinleşiyor. Her zamankinden daha fazla yeni fikirlere ve hoşgörüye sahip olacağız. Güvenli bir bakış açısı ve olumlu bir izlenim bırakmak çok daha kolay olacak. Zihinsel aktivite ve iletişim için mükemmel bir zamandır. Düşüncemiz olumlu ve açıktır. Çevremizde daha fazla faaliyetler içine çekilebiliriz. Uzun menzilli planlar yapabilir, projelerimizi geliştirebiliriz. Araştırmamız gereken çalışmalarımıza ağırlık verebiliriz. İlginç tesadüfler, haberler alabiliriz. Kariyerimizle ilgili seyahatlere çıkabilir, mali işlerimizi takip edebiliriz.

Kararımız adildir ama esnek olmayabilir ve özellikle çevremize karşı siyaset, din yada felsefe hakkındaki görüşlerimizle ilgili itaatli bir yol izlememiz gerekebilir. 

Zihnimizi genişlemeye hazır hissedeceğimizden, dünya hakkında bilgilerimizi geliştirmek, düşüncelerinizi paylaşmak, öğretmek ve yazmak için harekete geçebiliriz.

Yarım kalan üniversite hayatımız varsa geri dönmek için de güzel bir zamandır. Hukuki konularda ve sözleşmelerin imzalanmasında, ticari meseller ve anlaşmalar içinde mükemmel bir zamandır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.