17 Mart 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay yeniay fazında ve  günü Başak burcunun evinde geçiriyor. Yaşantımızda gerekli olan pratik konulara çekileceğimiz bir gün. Verimli, üretken ve hizmet etme arzusu içinde olacağız.

Zihinsel takipçiliğini yapacağımız işlerimiz, görevlerimiz, sorumlu olduğumuz etkinliklerimiz ve rutinlerimizde ayrıntılara yönelerek ilerleme kaydetmeye çalışacağız.
Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir.

 Sabah saatlerinde Ay günün gezegen hareketindeki Merkür-Uranüs atmışlığına etki ediyor. Aktif ve yaratıcı olacağınız enerjiler getiriyor. Bu geçiş ile günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlerde değişeme uğrayabilir.  Projelerinizde size farklı bir bakış açısı sunan insanlarla yeni arkadaşlıklar veya ortaklıklar başlatabilirsiniz. İş planlarınızda size daha fazla esneklik sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. 

Teknoloji, bilim veya elektronik ile ilgili herhangi bir konularda yeni tekniklere, yeni ürünlere ilginiz artabilir.

Programınız çok hızlanabilir ve aniden iş yada özel seyahat etme fırsatınız doğabilir.

Grup etkinliklerine veya insani hedeflere yönelik kuruluşlarlasın çalışmalarına da katılabilirsiniz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Jüpiter karşıtlığı etkili oluyor. Bu zaman diliminde plan ve hedeflerimizde karamsar olabileceğimiz gibi hayal kırıklığına da uğrayabiliriz. Duygusal sıkıntılar, otorite çatışmaları, aşırı ağır sorumluluklar ve sağlıksız koşullara da maruz kalabiliriz. Dolayısıyla çekişmelerden uzak durmalı, iş ve uğraşlarımızı daha fazla bütünlük içinde ilerletmeye çalışmalıyız. Böylece hedeflerimize yönelik yapıcı ilerlemeler sağlayabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.