28 Ocak 2022 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yay burcunda ilerliyor. Öğrenmek, keşfetmek isteğimiz artarken yeni ufuklar ve rutin olmayan deneyimler arayabiliriz.  Uluslararası işler, seyahatler, yayıncılık, eğitim ve hukuksal konulardaki işlerimizle alakalı uğraşlar verebileceğimiz bir gün. Gökyüzü yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebileceğimizi de işaret etmekte. Unutmayın sevgili dostlar yaraların etrafında sıkışmış bir enerjiyi ancak serbest bırakarak o yarayı iyeleştirebiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn atmışlığı etkili oluyor. Bu enerjiyi kariyerimiz, işimiz ve hedeflerimize yönelik yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarmak için kanalize edebiliriz.

Hassas veya zor ilişkilerdeki sorunları çözmek adına daha fazla  sabır ve duygusal gücüde kendimizde bulabiliriz. Tecrübeli kişilerden, kişisel bir konuda tavsiye almak içinde değerlendirebileceğimiz bir geçiştir.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Neptün karesi etkili oluyor. Duygusallığımız artıyor.Çok kolay incinmeye meyilli olabiliriz ve karşımızdakileri  ve  konuları aşırı idealize etmemeye çalışmakta fayda var.

Bu geçiş genellikle evimizi, ailemizi veya kişisel ilişkilerimizi etkileyecek koşulları ortaya çıkarabilir. Zira beklenti içine girdiğimiz kişiler veya konularla ilgili hayal kırkılığı yaşamamız mümkün olabilir. Dolayısıyla Olayları gerçekçi bir bakış açısıyla görmeye çalışmalı yanılgılara fırsat vermemeliyiz sevgili dostlar.

Ayrıca, sindirim problemleri ve ilaç kullanımlarına da duyarlı olacağız. Yediğimiz besinlerin hijyen olmasına özen göstermeli, sağlığımızı tehlikeye sokmamalıyız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.