2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs),

Sevgili Boğalar Jüpiter Balık burcu geçişi boyunca arkadaşlıklarınızı güçlendirmek, sosyal ilişkilerinizi hayatınızda önemli hale getirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi destekliyor. Bir toplulukta veya ortak bir iş girişiminde harekete geçerek yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Sosyal yaşamınızın hareketlenmesi, arkadaş çevrenizin yenilenmesi mümkün olabileceği gibi romantik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Sevgili Boğalar. Finansal konularda önemli gelişmeler gündeminizde olacak. Yeni bir projeye başlamak, bir iş teklifi almak, önemli bağlantılar kurmanız gereken gelişmeler ve prestijinizi yükseltecek fırsatlar doğabilir.

Uranüs 2026 yılına kadar burcunuzda ilerleyecek. Elbette bu transit siz Boğalara içsel dönüşümler verecek, sizi değiştirecek ve sizi daha bağımsız, faaliyetlerinize ve kişisel yaşamınıza yeni anlamlar getirecek.

Meslek, ilişki, ikamet yeri, mali refah vb. konularda köklü değişime zorlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eksantrik imaj yenilikleri, davranış ve tutumlarınız da sıra dışı değişikliklere uğrayabilir. Sevgili Boğalar burcunuzdaki Uranüs ün 2026 yıla kadar, yaşamınızı değiştirecek olmasını ve tamamen yeni bir yaşam döngüsünün içinde olduğunuzu unutmayın. Bu süreçte hayatınıza girecek yeni koşulları kabul etmek zorunda kalabilirsiz. Ancak Uranüs ün hazırladığı hayat derslerini kolay ve rahat geçebilmek için değişmekten korkmamak, direnmemek önemli olacak sevgili Boğalar.

Jüpiter’in 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022 Koç burcu geçişi ise siz sevgili Boğaları negatif etkiye karşı koruma alanına alıyor. bu dönemlerde meditasyon ve iç gözlem çok faydalı olacak ve ruhsal olarak gelişmek için çok fazla zaman harcayabilirsiniz. Daha derin bir sanat anlayışı, din, felsefe ile rahatlama sağlayabilirsiniz. Manevi danışmanınız olacak biriyle tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Boğalar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek tutulmalar Siz Boğaların 1. ve 7. ev aksınızda gerçekleşiyor.

Bu dönemlerde hayatınızın her alanında önemli başlangıçlar, düzenlemeler ve girişimler söz konusu olabilir. Kişiliğinizi ve kimliğinizi daha fazla öne çıkartma ihtiyacı duyabilir, hayat tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Fiziksel görünümünüzle ilgili bazı yenilik düşünceleriniz sizi harekete geçebilir, Estetik operasyon, saç, makyaj ve giyim tarzınızı yeniden yaratabilirsiniz. Ancak sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Ayrıca ikili ilişkileriniz ya da aile ilişkilerinizde tutulmalarla beraber rotasyona tabi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdaki en özel kişinin rolünün ne olduğunu bu dönem kendinize epeyce sorabilirsiniz.  Sizi tüketen, varlığınızı hissetmediğiniz ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ya da daha fazla birliktelik kurarak ilişkinizdeki kötü gidişatın yönünü değiştirebilirsiniz.  Karşılıklı anlayış esneklik ile sıkıntıları aşabilirsiniz.

Bir kısım Boğalar, evlenebilir. Ebeveyn olabilir ve maddi durumlarını daha iyi şartlara taşıyacak fırsatlarla karşılaşabilirler.

Gezegeniniz Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek

Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.