2022 YILLIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ (21Mart–20 Nisan): Sevgili Koçlar, Jüpiter 11 Mayıs'tan 28 Ekim 2022'ye ve 21 Aralık'tan 16 Mayıs 2023'e kadar Burcunuzda bu demek oluyor ki her 12 yılda bir olan Şans kapınızı çalıyor. İlişkilerinizde, kariyerinizde ve gelirinizde iyi şanslar sizi bekliyor. 

Sevgili Koçlar, bu her iki dönem de genel olarak hayatı iyileştirmek için ve fırsatları kaçırmamak için kullanılmalısınız. 

Kendinizi daha enerjik ve daha iyi ifade edeceğiniz bu dönemlerde İş arama, iş değiştirme, devlet kurumlarıyla ilgili işlerinizi takip edebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancı (diller dâhil) her şeyin anlayışını ve bilgisini genişletmek, üniversiteye gitmek, bir öğretime katılmak, hukuksal konularda önemli adımlar atabilirsiniz.

Romantizmde artış, aile destekleri, mekân değişiklikleri, evlilik ebeveyenlik gibi gelişmeler risk almak ve daha önce cesaret edemediğiniz şeyleri yapmak için değerlendirebilirsiniz. Uzun zamandır radikal bir imaj değişikliği de düşünüyorsanız bu dönemler idealdir sevgili Koçlar.

Kısacası bu dönemlerde, hayatınızın her alanında gayretlerinizi fırsata dönüştürerek  gelişim imkânları elde edebilirsiniz. Tecrübe kazanacağınız ve var olanı çoğaltabileceğiniz bir yıl geçireceksiniz sevgili Koçlar.

30 Nisan 2022,Boğa burcunda parçalı Güneş tutulması

16 Mayıs 2022,Akrep burcunda tam Ay tutulması

25 Ekim 2022,Akrep burcunda parçalı Güneş tutulması

8 Kasım 2022, Boğa burcunda tam Ay tutulması gerçekleşiyor.

Sevgili Koçlar yukarıdaki tarihlerde gerçekleşecek Tutulmalar Siz Koçların 2. ve 8. ev aksınızda gerçekleşiyor.

Finansal bağımsızlık bulma, eski gelir planlarını revize etme ve genellikle finans konusuna daha fazla dikkat etme zorluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Miras, nafaka, borçlar, vergiler, krediler, eşinizin mali durumu, harcamalar, yatırımlar ve sağlığınızla gibi konularda yapılması gereken düzenlemeler gündeme gelebilir.

Sevgili Koçlar, Finansal ve duygusal hedeflerinizin peşinde koşacağınız bu dönemler paylaşma, harcama veya birine yakınlaşma arzunuzu artıracağı gibi ani kayıplarda deneyimleyebilirsiniz. İstediğiniz şeyle, bunun için yapmaya hazır olduğunuz şey arasında denge kurma çabası sizi yorabilir. Dolayısıyla kendinizi zayıf hissettiren artık değeri olmayan şeylerden vazgeçerek, geride bırakarak yaşamanıza yeni bir yön vermeniz gerekebilir.

Gezegeniniz Mars 30 Ekim 2022–13 Ocak 2023 tarihleri arasında ikizler burcunda geriliyor.

Merkür,14 Ocak–4 Şubat tarihlerli arasında Oğlak Burcunda,

10 Mayıs–3 Haziran Tarihlerli arasında Boğa Burcunda,

10 Eylül -2 Ekim Tarihlerli arasında Başak Burcunda Gerileyecek.

Venüs, 19 Aralık 2021 -29 Ocak 2022 tarihleri arasında Oğlak Burcunda Geriliyor.

Jüpiter,29 Temmuz–24 Kasım tarihleri arasında Koç Burcundan, Balık Burcunda geriliyor.

Satürn,5 Haziran–23 Ekim tarihleri arasında Kova Burcunda Geriliyor.

 

Hedeflerinize ulaşmak için yeterli güç ve enerjiyi kendinizde bulamayacağınız bu dönemlerde İletişim ve ulaşım sıkıntılarıyla karşılaşabilirisiniz.

İş, aile ve sosyal yaşamınızda yanlış anlaşılmalar, gecikmeler ve karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yeni bir anlaşma, sözleşme imzalamak, iş kurmak, eski bir ilişkiyi canlandırmak, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, estetik operasyon yaptırmak, araba, mülk gibi değeri yüksek satın alımlarınızı bu dönemlere denk getirmemelisiniz.

Bu dönem hayatın başka aşamalarına geçmek için plan ve proje hazırlıkları yapabilirsiniz. Eski fırsatları yeni bakış açısıyla değerlendirebilir, iş, sağlık ve mali durumunuza yenilikçi fikirler geliştirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.