23 Aralık 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay gün boyunca aslan burcunun evinde ilerliyor. Enerjimiz, motivasyonumuz yüksek başlayacağımız güne, hâkim olduğumuz konularda yalatıcılığımızı ve liderliğimizi de göstermek isteyeceğiz.

İşimiz ve uğraşlarımızda daha fazla yaratmak. Verim almak isteğimiz, detay ve nüansları önemsetmeyecek. Senaryo veya oyun üzerinde çalışıyorsak yada bir kitap hazırlığımız varsa Venüs’ün geri harekinden faydalanarak mükemmel yapıtlar ortaya çıkarmak adına değerlendirebiliriz.

Fark edilmek takdir görmek ve başkalarının merkezi olduğumuzu hissetmek arzusu bizi sosyal ortamlar ve eğlenceli mekânlara çekebilir.

Varsa çocuğumuzla maceralı bir gün geçirebiliriz. Yada kendi iç çocuğumuzun öncüğünde kendimizi şımartabiliriz.

Bugün renkli giysileri tercih edebilir, saçımıza dikkat çekici bir şekil verdirebiliriz.

Sevgili dostlar Ay gün boyu hiçbir etkileşim içinde olmayacağından Bizlerde Aslan burcunun enerjisi ile işlerimizi yoluna sokmaya çalışacağız. Bu vesileyle sizlere Venüs’ün geri hareketinden bahsetmek istiyorum.

VENÜS RX 19 ARALIK 2021 -29 OCAK 2022 TARİHLERİ ARASINDA OĞLAK BURCUNDA GERİLİYOR.

Venüs geri giderken, İlişkileri analiz etmeniz, başarısız ve sizi tüketen ilişkileri bitirmeniz, borçları geri ödemeniz, evde işleri düzene koymanız ve yaratıcı olmak açısından iyidir.

Yeni bir ilişkiye başlamak, , evlenmek, yaratıcı işler yapmak, bir iş kurmak, ödünç almak veya ödünç vermek, bir güzellik uzmanını ziyaret etmekten kaçınmalısınız. Bağımlılıklardan kurtulmak (maddi şeylere, çalışmak, tatlılara, bir partnere), görünüşünüze fazla takılmamak da önemlidir. Farklı insanlara aşırı sevecen olmaktan da kaçının. Yaratıcılık alanında bir atılım yapabilirsiniz. Enerjiyi bu yöne kanalize etmek veya sevginizi özgün bir şekilde göstermek çok iyidir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.