21 Aralık 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Yengeç burcunda Yengeç burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Güne arabuluculuk, müzakere veya uzlaşma konusunda iyi olacağımız enerjiler veriyor. Zihinlerimiz ve duygularımız bugün birlikte iyi çalışır. Makul, adil ve rasyonel olmayı hedefliyoruz ve daha fazla öz kontrole sahip olacağız.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün tirnesi etkili oluyor.  Hırs ve mantıktan ziyade merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerimiz tetikleyecek. Sevdikleriniz, aile fertlerimiz, iş ortaklarımız ve çevremizdeki bayan figürleri ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz. Onlar için gereken yardım ve desteğe hazır olduğumuzu hissettirebiliriz.

Bu enerjiden yaratıcılık ve beceri gereken uğraşlar içinde faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs ve Plüton ile karşıtlık açılarını etkinleştiriyor.Hem ilişkilerimizde hem de maddi konularda beklentilerimiz yükselebilir. Beklentilerimiz dışında gelişen olaylara tepkisel davranma eğilimde olabiliriz. Dolayısıyla, çalışmalarımızın detaylarını müzakere etmeli, ilişkilerimizde ise uzlaşmaya çalışsak ta, manipülatüf davranışlar, restleşmeler inatlaşma gibi koşullar oluşabilir. Ve bir takım durumlarla yüzmek durumunda kalabiliriz. Fikirlerimizi başkalarına etmek yerine açık fikirli olmaya çalışmalıyız. Ve sorunları yapıcı bir şekilde doğrudan ele almak, engelleri ortadan kaldırmak adına bu enerjiyi değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 17.44 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor.

Bugün  21 Aralık Kış gündönümüydü sevgili dostlar, Güneş Oğlak burcuna geçiyor ve kış mevsimini başlatıyor. Bugün en uzun gece, en kısa gündür ve enerji yenileme zamanıdır.

Dolayısıyla bugün hayatınızı daha iyi hale getirmek ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için harika bir fırsattır. Önümüzdeki dönem, uzun süredir devam eden sorulara cevaplar getirecek ve alternatif seçenekler verecektir. Evet, ilk başta değişiklikler pek hoş görünmeyebilir ancak her şey sizin elinizde kazanmak isteğinizden asla vaz geçmeyin. Bu günü olabildiğince bilinçli bir şekilde geçirmeye çalışın.

— Fazla çalışmayın, zor görevleri üstlenmeyin.
— Her kararı olabildiğince dikkatli bir şekilde almalısınız.
— Gereksiz şeylere ve geçen yılın olumsuz duygularına veda etmek için harika bir zaman.
— İç dünyanıza, nefes alıştırmalarına, dua ve meditasyona konsantre olun.
— Evdeki işleri düzene sokun.
— Duygularınızı takip edin sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.