20 Aralık 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Duygularımızı ön plana çıkararak hareket edebileceğimiz bir gün olacak. Bütün insanlığı kapsayan konular gün genelinde gündemimizi oluşturacaktır.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür karşıtlığından hemen sonra Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Bu zaman diliminde bizi engelleyen rutinlerden kurtulmayı kolaylaştıracak alışılmadık veya orijinal yaklaşımlar kullanarak işimizi ilerletmeye çalışabiliriz. Arkadaşlarımızla ve grup etkinliklerimizle daha fazla ilgilenmek isteyebiliriz. Bize en yakın olanlarla daha fazla birlik arayışında proaktif olmak etkili sonuçlar verebilir.

Ayrıca ev veya büromuzdaki Elektik ve elektronik eşyalarımızın bakım ve onarımlarını yaptırabiliriz.

Günün diğer gezegen hareketindeki Merkür-Uranüs trinesi ile bağlantı kuruyor. Bir kaç gün boyunca zihnimizi yeni olasılıklara açan bir geçiştir. Heyecan verici haberler alabilir, beklenmedik fırsatlar yolumuza çıkabilir.

Açık fikirli olmak, yeni gelir kaynakları bulmak, yeni keşifler yapmak ve yeni arkadaşlar edinme şansımız artabilir.

Ayrıca Matematik, bilgisayar teknolojisi çalışmaları yapmak veya kendi web sitemizi açmak ve internette üzerinden iletişim kurmakla daha fazla ilgilenebiliriz. 

Bu aynı zamanda bulmaca çözmek ve oyun oynamak için de iyi bir zamandır. bakış açımız, bazı ısrarlı sorunlara çözüm bulmaya yardımcı da olabilir.

Günün diğer gezegen hareketindeki, Jüpiter-Güneş atmışlığına katılıyor. Şans, başarı ve olumlu değişimlerin yanı sıra, güç, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili gelişmeler yaratan bir geçiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için ideal olan bu kombinasyonu, bu hafta boyunca değerlendirmeye çalışmalıyız. Yeni projeler başlatmak, girişimlerde bulunmak, projelerimizi genişletmek ve daha fazla güç ve etki kazanabileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Kişisel veya profesyonel problemlerimizi çözülmek için de değerlendirebiliriz.

Otorite figürlerimizden maddi manevi destekler alabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.