15 Kasım 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Koç burcunda ilerliyor. Güne aktif olumlu ve iddialı olmaya teşvik edici enerjiler veriyor. Yeni bir başlangıç yapma arzusunda olabilir, hırslı ama uyum sağlamakta da zorlanabiliriz.

Gün genelinde stresli koşullarla karşılaşabileceğimizden kendimizi doğru ifade etmeniz ve gerginliğimizi atmanız durumunda kolay ilerleme kaydedebiliriz.
 

Ay sabah saatlerinde Satürn ile atmışlık görünümü ile güne başlıyoruz.Günlük planlarımıza başlamadan önce hedeflerimizi düzenleyip istikrara kavuşturabiliriz

Geleneksel değerler ve eski alışkanlıklar yeni sorunlarımıza çözümler getirebilir. Sabah saatlerindeki onay alıp-verme gibi işlerimizi otorite konumundaki kişilerle görüşmelerimizi halletmek adına da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sonrasında günün ilk yarısına etki edecek ve günün gezegen hareketindeki Venüs-Şiron arasında doksanlık açı kalıbını etkinleştiriyor. İlişkilerde güvensizlikleri tetikleyebilir, hatta zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir. Dolayısıyla, sorunları yaratıcı bir şekilde çözmeli, yapıcı ilişkiler kurmanın yararını görebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Jüpiter karesi etkinleşiyor. İyimserlik, ilerleme ve genişleme arzusu birkaç gün boyunca eylemlerinizi etkileyebilir.

Hedeflerimize ulaşmak için normalde yapmayacağımız riskler almaya yönlendirebilir. iyi bir planlama ve disiplinli bir yaklaşımla dengelersek faaliyetlerimizde başarılı olabiliriz.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Venüs-Şiron arasında doksanlık açı etkinleşiyor. İlişkilerde güvensizlikleri tetikleyebilir, hatta zayıf yönlerimizi açığa çıkarabilir. Dolayısıyla, sorunları yaratıcı bir şekilde çözmeli, yapıcı ilişkiler kurmanın yararını görebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.