4 Kasım 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay Balzamik fazda ve Terazi burcunda ilerliyor. Güne zarif ve uzlaşmacı olacağımız enerjiler veriyor. Gün boyu ilişki odaklı, arkadaş canlısı, sosyal ve düşünceli bir şekilde hareket etme çabası içinde olabiliriz. Ancak Balzamik Ay’ın etkisi ile olay ve kavramlara objektif yaklaşmakta zorlanabilir, gerçeklerden uzaklaşma eğilimde olabiliriz. Zira güçlü yönlerden ziyade farklılıklara ve zayıf yönlere odaklanacağımız için dikkatimizi gereksiz konulara vermemeye gayret göstermeliyiz sevgili dostlar.

Yeni başlangıçlar, atılımlar yapmak, olumlu işler ortaya çıkarmak ve dünyevi işlerimizi rahat ilerletmekte güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Günün ilk yarısı Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş ile İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık etkilerde olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn karesi ile Önemli iş ve girişimlerimizde istediğimiz etkiyi sağlamakta güçlük çekebiliriz. Otorite figürleriyle veya yaşantımızdaki meselelere aşırı muhafazakâr bir yaklaşımı olan insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Dolayısıyla Gerginliklerden uzak durmalı, esnek ve barışçıl hareket etmeliyiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.