3 Kasım 2021 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne adil, dengeli ve uzlaşmayı kolaylaştıran enerjiler veriyor. Sağduyu ve sıkı çalışma ile günlük planlarımızı verimli bir şekilde ilerletebiliriz.

Gerek iş gerek ilişkilerin kötüye gittiği yerlerde,  Ay terazi geçişinden faydalanarak iyileşme fırsatı elde edebiliriz. Gün boyu sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay, Jüpiter ile uyum içinde olurken, Plüton ile stresli bir görünüm oluşturuyor. Şüpheli durumların avantajından faydalanabiliriz. İster evrenden ister bir kişiden olsun ihanete uğrama korkusu tetikleyebilir ve bu durum güvensizliklere yol açabilir.

Diğer taraftan iş, önemli projeler veya kişisel ilgi alanlarındaki motivasyon seviyemiz oldukça iyi olacak. Dolayısıyla heyecan verici konuları ve projeleri takip etmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz. Bir anlaşmayı veya projeyi sağlamlaştırma veya sonuçlandırma veya bir ilişkiyi somut bir şekilde ilerletme fırsatları da elde edebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür Aynı noktada kavuşuyor. Bu geçiş iş, aile veya ev yaşantımızdaki iyeleştirmeleri belirgin bir şekilde ön plana çıkartıyor. Ne yapmak istediğimizi daha iyi görselleştirebilir ve sözlü olarak ifade edebiliriz. Genellikle duygusal konularda bağ kurmak, bağlantı kurmak ve şefkatli olmak adına bu geçişten faydalana biliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.