28 Ekim 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yengeç burcunun evinde ilerleyen Ay-Mars ile kurduğu uyumsuz açının ardından saat 09.02 de boşluğa giriyor. Ve günün ilk yarısını boşlukta geçiriyor. Kısa süreli dinlenme ve çok önem taşıyan meşguliyetlere mola verilmesi gereken bu zamanda yeni oluşumlar, başlangıçlar ve görüşmelerimiz pek elverişli olmayabilir. Dolayısıyla fazla ısrarcı olmak yerine akışta kalıp rutin konulara eğilmek daha doğru olabilir.

Ay saat 12.08 de Aslan burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün sosyal olmak isteyeceğimiz enerjiler getiriyor. Planlarımızı hayata geçirmek için cesaretimiz yerinde olacak ve risk almaktan çekinmeyeceğiz.

Sanatsal organizasyonlara katılmak, eğleneceğimiz mekanlara gitmek, varsa çocuklarımızla yada partnerimiz ile vakit geçirmek, yaratıcılık isteyen konulara daha fazla enerji ve zaman tüketeceğiz.

Bu zaman içinde kalp, göğüs ve tansiyon rahatsızlıkları olan kimselerin sağlıklarına her zamankinden daha fazla özen göstermeleri de faydalı olur sevgili dostlar.

Günün son saatlerinde Ay-Güneş karesi etkili oluyor. . Bu zaman diliminde ailemiz veya sevdiklerimizle gerginlik, çatışmalar yaşamamız mümkün olabilir. Dolayısıyla karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına sabırlı hareket etmeliyiz.

Günün gezegen hareketinde Ay-Jüpiter atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş, iyi şansın bir göstergesidir. Bir kaç gün boyunca özel veya mesleki hayatınızda hediyeler, para veya iltifatlar alabilirsiniz. 

Artan popülariteniz, karizmanız ve çekiciliğiniz nedeniyle sosyalleşme tercih edilirsiniz. Bekârsanız, flört etmek ve Yeni bir arkadaş edinmek için çok iyi bir zamandır. Zira şimdi edinilen yeni arkadaşlar ve flörtler gerçek ve karşılıklı olarak faydalı olacaktır.

Sevdiklerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz özellikle uzun mesafeli yolculuklar tercih edilebilirsiniz ve hayata bakış açınızı genişleteceğiniz deneyimler yaşayabilirsiniz. Finansal yatırımlar, yüksek öğrenim ve yasal işlemler için de bu geçişten faydalanabilirsiniz sevgili dostlar.

Bu etki altında izlenecek tek şey, özellikle tatlı yiyecekler ve bağımlılık yapan maddelerde aşırıya kaçma eğilimi olacaktır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.