26 Ekim 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Mantığımızı ikinci planda kullanacağımız enerjiler veriyor. Hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alabilir oldukça sakin ve esnek yaklaşabiliriz. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz. Yada anlaşmazlık, uyuşmazlık yaşadığımız sevdiğimiz insanların gönüllerini alarak güzel bir başlangıç yapmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı etkisini hissedeceğimiz Ay-Güneş uyumluluğu ile duygularımızın açık ve net olacağı enerjilerle meşguliyetlerimize başlayabiliriz. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak,  parasal ilişkileri uyumlaştırabilir, yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Günün ikinci yarısı Ay-Şiron karesi etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.