25 Ekim 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü İkizler burcunda ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Ay boşluğa gireceği zamana kadar merak paylaşım ve iletişim kurma arzusu ile harekete geçeceğiz.

Günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Günün ikinci yarısı ise Ay-Mars trinesi etkili oluyor. Hayatımızı daha güvenli ve mutlu hale getirmek için çok çalışmak, düşüncenizde olan bir projeyi başlatmak için harekete geçmek isteyebiliriz.  Grup çalışmaları, İş yerimizdeki anlaşmazlıkları çözümlemek, iş birliği geliştirmek içinde değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır. Ayrıca sevdiklerimize duygularımızı yada kişisel kararlarımızı içtenlikle açabiliriz.

Ay saat 17.11 de boşluğa giriyor ve günün geri kalanını boşlukta kapatıyor.Bedensel ve ruhsal olarak hassasiyet artışı söz konusu olabilir.Günlük planlarımızı uygulamakta zorlanabilir, gecikmelerle karşılaşabiliriz. İşlerimizde de belirsizlik, kararsızlık yaşama ihtimalimiz yüksek. Kaza ve sakarlıklara da açık etkilerde olabiliriz. Dolayısıyla günün geri kalanı için dikkat, sabır ve esnekliğe ihtiyacımız olabilir.

Bir şeyleri başlatmak, yeni adımlar atmak yerine olayları kendi akışına bırakarak mevcut işlerimizin düzenleme ve ayrıntılarını gözden geçirebiliriz.

Aciliyet gereken işlerimizde ise, çok fazla ısrarcı olmamakta fayda var.

Evimiz yada büromuzun temizliği ile ilgilenebiliriz. Tamir ve bakım gereken işlerimizle uğraşabilir, dolap ve çekmecelerimizi düzene sokabiliriz.

Ayrıca günün ilerleyen saatlerini dua, namaz ve meditasyon gibi içe yönelik tüm çalışmalara odaklanarak değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.