22 Ekim 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Boğa burcunun evinde ilerliyor. Güne rahatlık, güvenlik ve eğlence arzumuzu teşvik edici ve enerjiler veriyor.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün atmışlığı ile Kendimizi güvenli hissedeceğiz. Güçlü hayaller, fikirler ve içgörülüğe sahip olacağız dolayısıyla iş ve meşguliyetlerimizi daha uyumlu ve yaratıcı bir şekilde yerine getirebiliriz.

Her hangi bir konuda rahatsız olduğumuz durumlardan kurtulmak adına da bu enerjiden faydalanabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor. Gerçekçi olmayan beklentiler içine girebiliriz, istek ve arzularımızı abartabilir, olayları büyütme eğilimi gösterebiliriz. Dolayısıyla, dengede kalmak, uzlaşma sağlamak ve alternatifleri göze alarak hareket etmenin faydasını görebiliriz.

Gece yarısına doğru Ay-Plüton ile uyumlu görünüm kuruyor ve ardından boşluğa giriyor. Sevdikleriniz ve aile fertlerimizle bir arada olduğumuz bu saatlerde onlar ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Mars-Plüton karesi etkinli oluyor. Güç mücadelesi ve çatışma veren bir görünümdür.

Bu yoğun enerji akışını Uzun vadeli kalıcı hedeflerinize yönelik hazırlıklarınıza ve kariyerinizde güçlü bir pozisyona gelmeye yönelik çalışmalara yönlendirebilirsiniz.

İş ve çalışma ortamlarınızda rakiplerinize çok dikkat edin baskı, hükmetme ve açığınızı çıkartma gibi zorlayıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür baskılara vereceğiniz tepkide yapıcı ve sağduyulu olmaya çalışmalısınız.

Toplumu korkutmak, sindirmek amaçlı terör olayları patlak verebilir mümkünse dikkat çekici güvenliğinizi tehdit eden her türlü yerden ve insanlardan uzak durun.

Özellikle hanımlar, öğrenciler, güvenli olmayan karanlık, tenha sokaklar, yada mekanlardan sizde uzak durun. Zira kendinizi tehlikeli durumlara sokarsanız kötü muamele, şiddet ve tacize uğrama ihtimaliniz çok yüksek.

Otoriteyi rahatsız eden Muhalif görüşlü grupların gösterileri gerçekleşebilir. Bunlara engellemek, bastırmak yine güç kullanacak polise düşecek görevler arasında olacaktır.

Ayrıca gizli bir takım operasyonlar, tutuklamalar da gündeme getirebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.