21 Ekim 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Dolunayın yoğun enerjisi altında güne başlıyoruz.Huzur ve sakinlik duygularımız vurgu kazanıyor.İş ve uğraşlarımızda istikrar ve net sonuçlar elde etmek isteyebiliriz.

 Maddi konularla ilgilenmek, geleceğe yönelik adımlar atmak, yaratıcı çalışmalar yapma konusunda imkânlar sağlayabiliriz.

Partnerimiz, ailemiz veya arkadaşlarımızla sosyal ortamlarda bir araya gelebiliriz. Sinema, tiyatro, sergi gibi yerleri gezebilir, sosyal ilişkilerimizi canlandırabiliriz.

Dün gerçekleşen Dolunay enerjisi ile sonuç beklediğimiz olay ve kavramlarda önemli gelişmeler de kaydedebilir yada hayallerimizi süsleyen bir şeyi gerçekleştirme fırsatı bulabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn karesi etkili oluyor. Enerjimiz ve üretkenliğimizi tam olarak kullanamayabiliriz. Çalışma hayatımızda sert otoriter tutumlar, gururlu ve bencil davranışlara maruz kalabiliriz. Yada aile ilişkilerinde soğukluk, finansal kısıtlamalar ve isteklerin engellenmesi gibi müdahalelerle karşılaşabiliriz. Olaylara, alçakgönüllü ve sabırlı yaklaşmalı, enerjimizi sorumluluklarımıza vermeliyiz.

Günün son saatlerinde Ay-Uranüs ile aynı noktaya geliyor. Yaşam yönümüzü değişikliğe uğratabilecek etkiler getiren bir geçiştir. Ani olaylar, şaşırtıcı haberler ve sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Ayrıca, bizi kısıtlayan alışkanlıklar ve  modası geçmiş tabularda  kurtulmayı gerçekten istiyorsak, bu, kişisel hayatımızı gerçekten istediğimiz şeylerle daha uyumlu hale getirmek için gerekli adımları atmanız için de değerlendirebileceğimiz mükemmel bir zamandır.Başkalarını ve kendimizin ruhunu yok eden haksızlıkları affederek, barışa, iyiliğe ve kabule doğru bir adım atabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.