18 Ekim 2021 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Balık burcunda ilerleyen Ay saat 02.23 de boşluğa giriyor ve günün ilk yarısını boşlukta geçiriyor. Ve saat 14.03 de ise Koç burcunun evine giriş yapıyor.

Ay günün ilk yarısı boşlukta kalacağından, yavaş ilerleme kaydedeceğimiz enerjiler getiriyor. Bu süre boyunca iş ve meşguliyetlerimizde arzu ettiğimiz performansı yakalamakta zorlanabiliriz. Sıkıntı ve zorluklarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Dolayısıyla, Ay’ın burç değiştireceği gün ortalarına kadar rutin akışla ilerlemeye çalışmalıyız.

Yeni girişimler başlatmak, önemli kararlar almak, anlaşma ve sözleşme imzalamak, mülk satın almak, kredi çekmek, alış veriş gibi işlerimiz olabilir. Yeni atılacak adımlarımız, girişimlerimiz için çok ısrarcı olmamalıyız. Bu zaman içinde eksikliklerimizi daha fazla görme şansımız olacağından elimizdeki mevcut işlerimize odaklanmak faydalı olacak.

Ay saat 14.03 de Koç burcunun evine girişi ile yaklaşık iki buçuk gündür üstümüzde hissettiğimiz rehavet geride kalacak ve enerjimiz yükselecek. Parlak duygularımızın etkisiyle bilinçaltımızdaki düşüncelerimize kolaylıkla ifade verebiliriz. Rutin görevlerimizi yerine getirirken sabır ve azimden uzaklaşabiliriz.

Hareketli yüksek tempolu bir şekilde beklentilerimize karşılık bulmaya çalışacağız.

Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarlarımız için harekete geçmek elverişli olacak. Fiziksel efor geren işlerimiz, rekabet gerektiren durumlar, kararlılığımızı göstermemiz gereken meselelerimiz için de yaklaşık iki buçuk gün

kendimizi bağımsız ve mücadeleye hazır hissedeceğiz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.