14 Ekim 2021 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor. Güne görev ve sorumluluk duygularımızın her zamankinden daha fazla güçleneceği enerjiler veriyor.

Gün boyu daha planlı olacak ve zamanımızı çok iyi yönetmeye çalışacağız. Dolayısıyla ne istediğimizi ve hangi hedefe doğru gitmemiz gerektiğinin kararlılığında ve sabrında olmaya çalışmalıyız.

Kalıcı olmasını istediğimiz bir şeyin temellerini oluşturmak adına girişimlerde bulunabilir, Ciddiyet isteyen konularda görüşmeler yapabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Satürn ile kavuşup Venüs’e atmışlık açı oluşturuyor. Hisse senetleri, gayrimenkul, yatırım planlarınıza destek veren bir gönümdür, finansal konulu işlerimizi rahat ilerletebiliriz.

Siyaset ve halkla ilişkiler alanlarında çalışmalarımız varsa karşınıza önemli fırsatlar çıkabilir. Yada sanat ve güzellik sektöründe emek verenlerdensek bu enerji yaratıcılık artabilir ve maddi açıdan da rahatlama imkanı verebilir.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür trinesi etkili oluyor. Yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş, gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir,niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Günün son saatleri Ay-Uranüs karesi ile kapatıyor. Sürpriz, beklenmedik gelişmeler, planlarda değişiklikler yapmamız gerekebilir. Dolayısıyla esnek davranmakta fayda var sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.