8 Ekim 2021 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Akrep burcunun evinde ilerliyor. Duyusallık, becerilik, yenilenme ve soruşturma odaklı enerjilerin eşliğinde bir gün geçirebiliriz. Güç ve disiplin gerektiren işlerimizde, projelerimizde çalışkanlığımızı daha fazla gösterme isteği ve ihtiyacı duyabiliriz. Kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Akrep burçları ile Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları araştırmaları isteyen konularda veya bir meselenin aydınlığa kavuşturulması gereken konularda umduklarından daha fazlasını elde edebilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebileceği gibi heyecanlandıra da bilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Mars ile aynı noktada kavuşuyor. Bu stres barındıran geçişi, yapıcı bir şekilde yakılması gereken bol miktarda enerji ve inisiyatif getirir, aksi takdirde zarar verici sonuçlar olabilir. Cesaret, güven ve kararlık veren bir görünümdür. İddialı ve riskli girişimlerde bulunma eğilimi artabilir. Patronlarınız, üstleriniz yada babanızla ilişkilerinizdeki istikrar sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Ayrıca öfke, şiddet, kaza, saldırı ve tecavüze yol açabilecek de bir transittir. Tehlikeli herhangi bir faaliyet durumda dikkatli olmalı, olumsuz, zararlı insanlardan ve ortamlardan uzak durmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.