5 Ekim 2021 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Başak burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Yarın Terazi burcunda Yeniay gerçekleştirecek olan Ay boşluğa girmeden hemen öncesinde Plüton ve Venüs ile uyumlu açılar oluşturuyor. Günün ilk yarısına denk gelen bu zaman içinde İş ve özel konularda harcayacağımız emeğin karşılığını alabiliriz. Zira bayan figürlerin desteğini almak kolay olacak.

Ayrıca, duygusal alışkanlıkların, geçmiş şartlanmaların üstesinden geleceğimiz farkındalıklar geliştirebiliriz.

Ay saat 11.47 de boşluğa giriyor ve saat 15.41 e kadar boşlukta kalıyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor. Ayın boşlukta kalacağı zaman diliminde fiziksel ve ruhsal enerjimizi normal akışa bırakarak ilerleme sağlamak daha elverişli olabilir.  Ay Balzamik ve boşluk etkisinde. Dolayısıyla, faaliyetimiz, görevlerimiz, planlarımız ve ilişkilerimizde durağanlaşma söz konusu olabilir, istediğimiz verimi elde etmekte zorlanabiliriz.

Önemli görüşmelerimiz, yeni girişimlerimiz ve kararlarımız için harekete geçmemekte fayda var zira üstleneceğimiz hiçbir şeyin sonucunu alamayız yada sonradan tekrar başlatmak zorunda kalabiliriz.

Aciliyet gereken işlerimizde çok fazla ısrarcı olmamak, günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olmak daha elverişli olacak.

Ay saat 15.41 da Terazi burcunun evine girişi ile denge ve uyumu doğal olarak yaratabileceğimiz enerjiler getiriyor..

İlişkiler, parasal konular, güzellik, estetik huzur, anlamak ve anlaşılmanın önemli olacağı iki buçuk gün geçireceğiz.

İş ve çalışmalarımızı denge kuran fikirler eşliğinde ilerletmeye çalışırken, önemli toplantılar ve bağlantılarımızı da adil bir şekilde yürütmeye çalışacağız. Zira olayları daha bütünsel bir şekilde görmeyi amaçlayabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.